Proběhlé koncerty:

2005:
16.7. - Plzeň, Štruncovy sady
(+ Debustrol, EDGUY a HAMMERFALL)

4.6. - Plzeň, Runway (+ Rimortis)
3.6. -  Plzeň, Křimice (+ Krleš, letní parket)
31.5. - Plzeň, JAM (+ host)
20.5. - Blovice, LD - Majáles (+ Škwor)
19.3. - Přeštice, Nucený Výsek (+ Cruel, Fata Morgana)
19.2. -  Plzeň - Křimice, motorkářský klub
29.1. - Plzeň, Runway (+ Hellirion, Interitus)
 

2004:
3.12. - RC Koupák Strašice (soutěž K-talent)
23.11. - Plzeň, Jam (+ Interitus)
3.11. - Praha, RC Kain (+ Cruel)
30.10. - Chrást (+ TUBLATANKA)
23.10. - Plzeň, Runway (+ Hellirion)

29.5. - Plzeň, Divadlo pod lampou, (+ Interitus, Strangemind)
20.4. - Plzeň, hudební klub Jam (+ Interitus)

17.4. - Rožnov u Jaroměře (+ Krleš, Scelet...)
6.3. - Přeštice, Nucený výsek (+ Interitus, Trollech, Ig-elit)

19.2. - Plzeň, Jam (+ Interitus)

2003:
13.12.2003 - Spálené Poříčí + ARAKAIN + Beltaine
28.10.2003 - Plzeň JAM

31.5.2003 LOSINÁ + Krleš
17.4.2003 Plzeň JAM
19.4.2003 Rožnov u Jaroměře + Salamandra, Scelet, Komunální odpad
15.3.2003 STOD + Krleš
28.1.2003 Plzeň RUNWAY + Sarin

2002:
22.12.2002 Plzeň RUNWAY + Fata Morgana
22.11.2002 CHVÁLENICE + Fata Morgana
21.11.2002 Plzeň JAM
1.11.2002 Chrást + Doga, Fata Morgana
5.10.2002 KRAMOLÍN + Fata Morgana
28.9.2002 Plzeň JAM - BÍTOVÁ LIGA (soutěž)
12.9.2002 Plzeň RUNWAY + Tycho de Brahe, Hall Of Fame
27.8.2002 Plzeň JAM + Hall Of Fame
24.8.2002 Radobčice - volejbalový turnaj
17.8.2002 Havířov + Aleš Brichta, Doga, Salamandra ...
9.8.2002 Plzeň RUNWAY + Fata Morgana
13.7.2002 Plasy + Tankard, Hypnos, Fata Morgana, Science Fiction, Boron, Root, Pandemia, Sun.Has.Cancer
11.6.2002 Plzeň JAM
8.3.2002 Praha "Hells Bells"
5.2.2002 Plzeň JAM

2001:
4.12.2001 Plzeň JAM
24.11.2001 Kaznějov + Fata Morgana
6.10.2001
Plzeň JAM - SOUTĚŽ "BÍTOVÁ LIGA"
24.8.2001 Praha "Hells Bells" + Baraki
7.8.2001 Plzeň JAM
4.8.2001 Dolní Kamenice + Ivory Gate, S.A.P., New Fresh Pleš
14.7.2001 Dolní Kamenice - Rokovej bál (L.S.D.,Tanit,Harlet,Aušus)
22.6.2001 Kralovice + Salamandra,Science Fiction
12.6.2001 Plzeň JAM
10.4.2001 Plzeň RC "C" + Asmodeus
24.3.2001 Borovy + Paradox
17.3.2001 Praha “HellsBells” + Black Snakes
13.3.2001 Plzeň JAM + Cerberos
10.3.2001 KD Kaznějov + Salamandra, Science Fiction, Black Snakes, Arbes
9.3.2001 Klatovy "U Košile" + Salamandra,Science Fiction
8.3.2001 Plzeň RC "C" + Salamandra, Science Fiction
20.2.2001 Plzeň “U Racka” + Macerace
16.2.2001 Ostrava + Salamandra,Memoria
1.2.2001 MůZA Plzeň ( soutež amatérských kapel)

2000:
2.12.2000 KD Kralovice + Science Fiction,Xatax,Black Snakes,Arbes
28.11.2000 Plzeň JAM
23.11.2000 Plzeň RC “C” + Anal Screw,Concrete,Sad Fact
4.11.2000 Domažlice + Black Snakes,Arbes
17.10.2000 Holedeč + Science Fiction,Black Snakes,Arbes
5.9.2000 Lóza + WooDooWood,ExExperiment