16.7. - Pilsen, Štruncovy sady
(+ Debustrol, EDGUY a HAMMERFALL)

 

Realized concerts:

 

19.3. - Přeštice, Nucený Výsek (+ Cruel, Fata Morgana)
19.2. -  Plzeň - Křimice, motorkářský klub
29.1. - Plzeň, Runway (+ Hellirion, Interitus)
23.11. - Pilsen, Jam (+ Interitus)
3.11. - Praha, RC Kain (+ Cruel)

30.10. - Chrást (+ TUBLATANKA)
23.10. - Plzeň, Runway (+ Faidon, Hellirion)
29.5. - Pilsen, Divadlo pod lampou, (+ Interitus + Strangemind)

6.3. - Prestice, Nuceny vysek (+ Interitus, Trollech, Ig-elit)

19.2. - Pilsen, Jam (+ Interitus)

13.12.2003 - Spalene Porici + ARAKAIN + Beltaine
28.10.2003 - Pilsen JAM

31.5.2003 LOSINÁ + Krleš
17.4.2003 Plzeň JAM
19.4.2003 Rožnov u Jaroměře + Salamandra, Scelet, Komunální odpad

15.3.2003 STOD + Krleš

28.1.2003 Plzeň RUNWAY + Sarin

22.12.2002 Plzeň RUNWAY + Fata Morgana

22.11.2002 CHVÁLENICE + Fata Morgana

21.11.2002 Plzeň JAM

1.11.2002 Chrást + Doga, Fata Morgana

5.10.2002 KRAMOLÍN + Fata Morgana

28.9.2002 Plzeň JAM - BÍTOVÁ LIGA (soutěž)

12.9.2002 Plzeň RUNWAY + Tycho de Brahe, Hall Of Fame

27.8.2002 Plzeň JAM + Hall Of Fame

24.8.2002 Radobčice - volejbalový turnaj

17.8.2002 Havířov + Aleš Brichta, Doga, Salamandra ...

9.8.2002 Plzeň RUNWAY + Fata Morgana

13.7.2002 Plasy + Tankard, Hypnos, Fata Morgana, Science Fiction, Boron, Root, Pandemia, Sun.Has.Cancer

11.6.2002 Plzeň JAM

8.3.2002 Praha "Hells Bells"

5.2.2002 Plzeň JAM

4.12.2001 Plzeň JAM

24.11.2001 Kaznějov + Fata Morgana

6.10.2001 Plzeň JAM - SOUTĚŽ "BÍTOVÁ LIGA"

24.8.2001 Praha "Hells Bells" + Baraki

7.8.2001 Plzeň JAM

4.8.2001 Dolní Kamenice + Ivory Gate, S.A.P., New Fresh Pleš

14.7.2001 Dolní Kamenice - Rokovej bál (L.S.D.,Tanit,Harlet,Aušus)

22.6.2001 Kralovice + Salamandra,Science Fiction

12.6.2001 Plzeň JAM

10.4.2001 Plzeň RC "C" + Asmodeus

24.3.2001 Borovy + Paradox

17.3.2001 Praha “HellsBells” + Black Snakes

13.3.2001 Plzeň JAM + Cerberos

10.3.2001 KD Kaznějov + Salamandra, Science Fiction, Black Snakes, Arbes

9.3.2001 Klatovy "U Košile" + Salamandra,Science Fiction

8.3.2001 Plzeň RC "C" + Salamandra, Science Fiction

20.2.2001 Plzeň “U Racka” + Macerace

16.2.2001 Ostrava + Salamandra,Memoria

1.2.2001 MůZA Plzeň ( soutež amatérských kapel)

2.12.2000 KD Kralovice + Science Fiction,Xatax,Black Snakes,Arbes

28.11.2000 Plzeň JAM

23.11.2000 Plzeň RC “C” + Anal Screw,Concrete,Sad Fact

4.11.2000 Domažlice + Black Snakes,Arbes

17.10.2000 Holedeč + Science Fiction,Black Snakes,Arbes

5.9.2000 Lóza + WooDooWood,ExExperiment